Dorzucisz się?

Marsz Koalicji Antyfaszystowskiej 11.11, który współorganizuje Akcja Demokracja, będzie roztańczonym, kolorowym pochodem. Gdy nacjonaliści organizują smutny, brunatny marsz - my celebrujemy różnorodność, wolność, równosć i solidarność!

Dorzuć się do organizacji demonstracji!

Żeby demonstracja się udała i była bezpieczna, potrzebujemy mieć zapewnione środki. Jeśli możesz wesprzeć organizację tego wydarzenia i wpłacić chociaż symboliczną kwotę, zostaniesz jego współtwórcą. Łączny koszt nagłośnienia, banerów i zapewnienia demonstracji bezpieczeństwa to minimum kilkanaście złotych.

Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja utrzymywała się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów. Chcemy być odpowiedzialni jedynie przed ludźmi, dla których działamy. Dorzuć się do wspólnej sprawy!

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od grantodawców wydajemy na: płace dla kilkunastoosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn