Dorzucisz się?

Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. To dla nas bardzo cenne!
Zrobimy wszystko co możliwe, aby Święto Niepodległości nie stało się w Świętem Nienawiści.

Żebyśmy mogli przeprowadzić skuteczne i widoczne kampanie antynacjonalistyczne, potrzebujemy mieć zapewnione środki. Jeśli możesz nasz wesprzeć i wpłacić chociaż symboliczną kwotę, to będziemy wiedzieć, na jakie działania stać nas w następnych miesiącach w kampaniach antyfaszystowskich.

Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja utrzymywała się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów. Chcemy być odpowiedzialni jedynie przed ludźmi, dla których działamy. Dorzuć się do wspólnej sprawy!

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od grantodawców wydajemy na: płace dla kilkuosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn