Dorzucisz się?

Jako #PorozumieniedlaPraworządności odwiedziliśmy Senat RP. Podczas roboczego spotkania przyjęliśmy mapę drogową dalszej batalii w obronie praworządności w Polsce. Planowaliśmy procedowanie ustaw, które mogą zagwarantować szybkie zakończenie rządowego sporu z organami Unii Europejskiej.

Działamy na wielu poziomach: solidarności z sędziami, rozmów z politykami opozycji, europejskim i międzynarodowym.

Jednocześnie z pracami legislacyjnymi, jesteśmy na ulicach! Niedawno znów obradowała, wbrew zakazowi Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, nielegalna Izba Dyscyplinarna. Sędzia Maciej Rutkiewicz został przez nią zawieszony za stosowanie prawa europejskiego. Spotkanie izbiarzy w sprawie jego zażalenia, które odbywało się w czasie naszej demonstracji, zostało odroczone.

"Czy na tym gmachu nadal powinny wisieć łacińskie sentencje czy może już wielkie litery Z, inicjały ministra sprawiedliwości, ale i symbol czegoś jeszcze gorszego, całkowitego odrzucenia demokracji i wartości europejskich?” - zapytał Jakub Kocjan z Akcji retorycznie w swoim wystąpieniu. Możesz je odsłuchać i wesprzeć kolejne działania tutaj:

Kliknij tutaj, by udostępnić!

Pod tym linkiem dostępne są informacje finansowe (struktura kosztów i przychodów) za lata 2015-2020 wraz z linkami do sprawozdań finansowych i merytorycznych Akcji Demokracji.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn