Napisz do

Wygląda na to, że mieszkasz w: Województwo świętokrzyskie Kliknij aby zmienić decydenta.

PRZED WYSŁANIEM KONIECZNIE UZUPEŁNIJ DANE W SZABLONIE SKARGI -> W OKIENKU PO PRAWEJ

Odmówiono Ci sprzedaży lub sprowadzenia w uzgodnionym z Tobą terminie tabletki „dzień po” lub innych leków antykoncepcyjnych na receptę? Złóż skargę do Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego, który sprawuje nadzór nad aptekami.

Podaj nazwę apteki, jej adres, dzień w którym miało miejsce wydarzenie. Możesz podać więcej szczegółów i dokładniej opisać sytuację. Pozwolą one inspektoratowi solidnie zająć się sprawą.

Skarga zostanie wysłana do Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego, zgodnie z województwem wybranym przez Ciebie. Kopię wiadomości dostanie również Główny Inspektorat Farmaceutyczny.

Do treści wiadomości zostanie automatycznie dodana stopka: "Z poważaniem, Imię, Nazwisko, Twój e-mail, adres".

Daj nam znać, jeśli otrzymasz odpowiedź na swoją skargę. Prześlij ją na adres: kontakt@akcjademokracja.pl. Inspektorat ma 30 dni na odpowiedź.

*Wpisanie tych danych w formularzu pod treścią wiadomości jest wymagane, aby wysłać e-mail.

Organizatorzy

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email oraz adres

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zrealizowania działań w tej kampanii. Jeżeli nie podasz danych, to nie będziemy mogli zarejestrować Twoich działań na naszej stronie.

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez fundację Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie [Warszawa 00-515 przy ul. Żurawiej 24a/8] w celu przeprowadzenia tej oraz przyszłych kampanii, w tym informowania Cię o planowanych wydarzeniach. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie.

Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora.

W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Aby komunikować się z Tobą i innymi aktywistami, korzystamy z usług firm oferujących hosting, rozsyłanie wiadomości email, sms, lub poprzez inne kanały komunikacji elektronicznej. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla Akcji Demokracji. Korzystamy także z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Korzystamy z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów, na które się zgadzasz poniżej, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

Następny krok - podziel się!

Udostępnij nasz mechanizm do skarg swoim znajomym! Możliwe, że im również odmówiono sprzedaży środków antykoncepcyjnych, w którejś aptece.

Dorzucisz się?

Jeśli uważasz, że to, co robimy jest ważne i chcesz wesprzeć nasze kolejne kampanie na rzecz praw człowieka, możesz wpłacić choćby symbolicznych 5 złotych.

Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja utrzymywała się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów.

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy wydajemy na: płace dla kilkuosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn