14 965 z 20 000 podpisów

Adresaci Władze Rzeczpospolitej PolskiejOd lat temat naszego zdrowia nie dostaje wystarczającej uwagi i troski od kolejnych partii rządzących. Domagamy się, aby władze RP natychmiast przystąpiły do takiej reformy ochrony zdrowia, która zagwarantuje nam dostęp do godnej opieki zdrowotnej na poziomie zgodnym z ludzką przyzwoitością oraz osiągnięciami nauki.

My, pacjentki i pacjenci, domagamy się zwiększenia nakładów na opiekę zdrowotną oraz likwidacji biurokracji. Nie będzie lepszej opieki bez dofinansowania ochrony zdrowia do poziomu europejskiego. Oczekujemy poprawy warunków pracy i płac pracowników medycznych oraz skrócenia kolejek.

Wspieramy pracowników zawodów medycznych i ich postulaty! Przeciążeni i przepracowani lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, położne, pracownicy diagnostyki, technicy i ratownicy medyczni nie są w stanie dobrze o nas dbać.

Zdrowie w ogromnym stopniu wpływa na jakość życia i poczucie szczęścia oraz możliwość realizacji zawodowej i społecznej. Lepsza ochrona zdrowia to nasz wspólny interes.


Następny krok - podziel się!

Udostępnij apel znajomym na Facebooku i Twitterze. Spraw, by więcej osób dowiedziało się o naszej akcji!

Możesz też wysłać e-mail do swoich znajomych, aby poinformować ich o naszej inicjatywie.

Poniżej znajdziesz przykładową treść wiadomości:

Cześć,
właśnie podpisałem/am apel o poważne zajęcie się ochroną zdrowia!
Domagam się, aby władze RP natychmiast przystąpiły do takiej reformy ochrony zdrowia, która zagwarantuje nam dostęp do godnej opieki zdrowotnej na poziomie zgodnym z ludzką przyzwoitością oraz osiągnięciami nauki.
Zwiększamy nacisk i mobilizujemy się. Petycję znajdziesz na stronie: akcjademokracja.pl.
Pozdrawiam,
TWOJE IMIĘ

Dorzucisz się?

Dziękuję za poparcie apelu!

Jeśli możesz, wesprzyj teraz tę kampanię wpłatą

Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja była finansowana z drobnych wpłat osób takich jak Ty. Dzięki temu ruch, który tworzymy, będzie całkowicie niezależny od zewnętrznych grantodawców. Będzie to możliwe tylko z Twoim udziałem.

Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Żeby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Regulamin darowizn oraz naszą Politykę prywatności.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn