Dorzucisz się?

Nasz miesięczny rachunek za technologie to 13 tysięcy złotych. To zawsze pierwsza rzecz, którą opłacamy. Czasem jest to wyzwaniem. Akcja Demokracja rośnie i tworzy ją coraz więcej aktywistów i aktywistek. To świetna wiadomość! Jednak oznacza to również, że narzędzia z których korzystamy wymagają rozwoju. Jeśli będziemy mieć wystarczająco pieniędzy, będziemy w stanie usprawnić nasze technologie, jak również rozwijać nowe, które umożliwią jeszcze skuteczniejsze kampaniowanie i wygrywanie ważnych dla nas spraw.

Akcja Demokracja - migające lampki

Akcja Demokracja to ruch ludzi walczących wspólnie o bardziej sprawiedliwą społecznie Polskę, gdzie szanuje się prawa człowieka, chroni środowisko i umacnia demokrację.

Dzięki tysiącom wpłat od indywidualnych osób jesteśmy w stanie budować ruch niezależny i skuteczny.

Sprawdź raport finansowy z 2016 roku, niedługo opublikujemy też kolejny, dla roku 2017. Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: [email protected]

Po wpisania danych na naszej stronie pojawi się oddzielne okno z formularzem PayU, w którym będzie miejsce na wpisanie danych karty. W przypadku płatności kartą, dane karty nie są nigdy przekazywane do Akcji Demokracji, lecz bezpośrednio do zaufanego operatora płatności PayU. Kod CVV jest używany jedynie do zatwierdzenia danej transakcji i nie jest przechowywany, ani zapisywany. Twoje płatności są bezpieczne.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn

Następny krok - podziel się!