Jesteś jedną z wielu tysięcy osób, które poparły apel „Generali – nie ubezpieczaj węgla!”. Decyzje giganta ubezpieczeniowego, co do kolejnych projektów energetyki węglowej w Polsce i Europie właśnie się ważą.

Pokazaliśmy już, że umiemy skutecznie wywierać nacisk na Generali. Zarząd polskiego oddziału tej firmy zareagował na naszą demonstrację przed swoją siedzibą, natychmiast zapraszając nas na spotkanie. Czas, by za takimi rozmowami poszły konkretne decyzje. Czas odejść od energetyki, która działa przeciwko nam i przyczynia się do zmian klimatu!

Już teraz możesz napisać wiadomość do Generali, KLIKAJĄC PONIŻEJ

Napisz do

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email. Administratorem zbieranych danych osobowych jest Fundacja Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawia 24a/8. Dane wykorzystywane będą do przeprowadzenia tej kampanii, aby poinformować Cię o kolejnych naszych działaniach oraz w celach statystycznych. Podanie danych jest dobrowolne. Swoje dane możesz w każdej chwili poprawiać, a także zawsze możesz zażądać ich usunięcia. Więcej w polityce prywatności.

Następny krok - podziel się!

Czy Twoi znajomi wiedzą o tej akcji? Udostępnij akcję i zaproś ich, by wysłali tweeta w tej ważnej sprawie!

Udostępnij im tą akcję na Facebooku lub Twitterze!