Dorzucisz się?


Pomóż Monice Mamulskiej i jej synowi Tomkowi, w dotarciu z petycją do europaralmentarzystów. Wesprzyj wydanie raportu z osobistymi historiami dzieci z niepełnosprawnościami, które zostały decyzjami Anny Zalewskiej wykluczone z możliwości uczenia się indywidualnie w szkole.

Nasza Demokracja to strona, utworzona przez Akcję Demokrację, byśmy mogli wspólnie zmieniać Polskę. Udostępniamy ją bezpłatnie. Wsparliśmy już ponad 500 osób i organizacji, prowadzących własne kampanie. Potrzebujemy pieniędzy, aby dalej to robić. Być może Ty też wkrótce rozpoczniesz własne działania, a my będziemy mogli je wspierać?

Akcja Demokracja to ruch ludzi walczących wspólnie o bardziej sprawiedliwą społecznie Polskę, gdzie szanuje się prawa człowieka, chroni środowisko i umacnia demokrację.

Dzięki tysiącom wpłat od indywidualnych osób jesteśmy w stanie budować ruch niezależny od polityków i wielkich korporacji oraz skuteczny.

Sprawdź raport finansowy z 2017 roku. Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: [email protected]

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn

Następny krok - podziel się!