1 406 z 2 000 podpisów

Adresaci Społeczeństwa europejskie



Sprzeciwiamy się odrażającemu szczuciu na ofiary wojen i innych kryzysów, które narzuca nam dziś polska władza. Współczucie wobec dzieci, które zginęły w zamachach terrorystycznych, nie znieczula nas na los dzieci tonących w Morzu Śródziemnym, czy cierpiących w obozach dla uchodźców.

Nie damy się zastraszyć ani terrorystom, ani politykom żerującym na strachu. Nie jesteśmy ludźmi ziejącymi nienawiścią. Nie zrezygnujemy z walki o sprawiedliwość dla wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy nie ze swojej winy znajdują się dziś w tragicznym położeniu.

Przez wieki sami byliśmy ofiarami wojen, musieliśmy szukać schronienia, otrzymywaliśmy bezinteresowną pomoc. Wiemy, że koleje losu są zmienne.

Opowiadamy się po stronie solidarności europejskiej. Czujemy się częścią europejskiej wspólnoty, która wierzy, że wsparcie potrzebujących, troska, otwartość i dobroć są najlepszą odpowiedzią na wyzywania, z którymi dziś się mierzymy.


Następny krok - podziel się!

Udostępnij apel znajomym na Facebooku i Twitterze. Spraw, by więcej osób dowiedziało się o naszej akcji!

Możesz też wysłać e-mail do swoich znajomych, aby poinformować ich o naszej inicjatywie.

Poniżej znajdziesz przykładową treść wiadomości:

Cześć,
właśnie podpisałem/am apel "Wybieramy solidarność zamiast strachu". Nie dajmy się zastraszyć ani terrorystom, ani politykom żerującym na strachu. Opowiadam się po stronie solidarności europejskiej. Wsparcie potrzebujących, troska, otwartość i dobroć są najlepszą odpowiedzią na wyzywania, z którymi dziś się mierzymy.
Mam nadzieję, że do mnie dołączysz. Petycję znajdziesz na stronie: akcjademokracja.pl.
Pozdrawiam,
TWOJE IMIĘ

Dorzucisz się?

Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja była finansowana z drobnych wpłat osób takich jak Ty. Dzięki temu ruch, który tworzymy, będzie całkowicie niezależny od zewnętrznych grantodawców. Będzie to możliwe tylko z Twoim udziałem.

Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Żeby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Regulamin darowizn oraz naszą Politykę prywatności.

Wpłacam 0 miesięcznie

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn

Administratorem zbieranych danych osobowych jest Fundacja Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 24a/8. Dane wykorzystywane będą do przeprowadzenia tej kampanii, aby poinformować Cię o kolejnych naszych działaniach oraz w celach statystycznych. Podanie danych jest dobrowolne. Swoje dane możesz w każdej chwili poprawiać, a także zawsze możesz zażądać ich usunięcia. Więcej w polityce prywatności.