53 280 z 100 000 podpisów

Adresaci Posłów i Posłanek RP

Broni pokrzywdzonych i słabszych w sposób bezstronny i kompetentny. Interweniował w sprawach tak różnych, jak prawa dzieci w sierocińcach, osób z niepełnosprawnościami, kobiet molestowanych w wojsku, dyskryminacji osób LGBT oraz kibica zbyt długo przetrzymywanego w areszcie. Broni niezależności Trybunału Konstytucyjnego. Tak działa Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich – rzecznik każdego i każdej z nas.

W trudnych czasach taki człowiek na ważnym stanowisku jest na wagę złota. Dlatego stanowczo sprzeciwiamy się nieuzasadnionym atakom na Rzecznika Praw Obywatelskich. Rzecznika naszych praw nie oddamy!

Następny krok - podziel się!

Czy Twoi znajomi i rodzina wiedzą o tej akcji? Udostępnij apel i zaproś ich, by przyłączyli się do naszego ruchu.

Możesz też wysłać e-maila do swoich znajomych, aby poinformować ich o naszej kampanii. Poniżej znajdziesz przykładową treść wiadomości:

Cześć,

Politycy, prawicowe organizacje i media atakują Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. Moim zdaniem jednak świetnie wykonuje on swoją misję.

Popieram apel, by nie ważyli się go odwoływać i Ciebie zachęcam do jego podpisana. Petycję znajdziesz na stronie: akcjademokracja.pl/bodnar

Pozdrawiam,

TWOJE IMIĘ

Dorzucisz się?

Jeśli uważasz, że to co robimy jest ważne i chcesz wesprzeć nasze kolejne kampanie w obszarze praw człowieka i sprawiedliwości społecznej, prosimy Cię o symboliczną wpłatę. Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja utrzymywała się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów. Chcemy być odpowiedzialni jedynie przed ludźmi, dla których działamy. Dorzuć się do wspólnej sprawy!

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od grantodawców wydajemy na: płace dla kilkuosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn