Dorzucisz się?Wydrukowanie i wysłanie pakietu 50 naklejek ze słowami mocy do dowolnego miejsca w Polsce, w którym aktywistki i aktywiści Akcji Demokracji będą je rozlepiać i rozdawać to koszt 17 zł. Każda wpłata w tej wysokości to kolejna miejscowość lub dzielnica w Polsce, w której ktoś w drodze do pracy, do sklepu, czy na demonstrację spotka słowa dodające mocy!

Przygotowujemy się na długą, i być może trudniejszą niż przewidywaliśmy, walkę o prawo do aborcji. Przykłady z innych krajów, w tym Argentyny, w której pod koniec ubiegłego roku zliberalizowano prawo po 15 latach kampanii obywatelskiej, a także spadki notowań partii politycznych odpowiedzialnych za zaostrzenie prawa antyaborcyjnego w Polsce, dają nam nadzieję, że na końcu tej walki czeka na nas zwycięstwo. Dorzuć się do czekającego nas długiego marszu!

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Pod tym linkiem dostępne są informacje finansowe (struktura kosztów i przychodów) za lata 2015-2019 wraz z linkami do sprawozdań finansowych i merytorycznych Akcji Demokracji.

*W tzw. Trybunale Konstytucyjnym (TK) zasiadają osoby wybrane bezprawnie na miejsca już obsadzone, a prezeska została wybrana na stanowisko niezgodnie z procedurą. Obecnie tzw. Trybunał Konstytucyjny skupił polityczną władzę, zasiadają w nim m.in. niedawni politycy PiS. Akcja Demokracja powstrzymuje się od wywierania presji na decyzje niezależnych sądów, jednak nie uznajemy tzw. TK za niezależny, niezawisły sąd.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn