Dorzucisz się?

dorzuć się banner

Nasza Demokracja to strona, utworzona przez Akcję Demokrację, byśmy mogli wspólnie zmieniać Polskę. Udostępniamy ją bezpłatnie. Już ponad 1000 osób i organizacji wybrało ją, by założyć petycję i rozpocząć własne działania. Równocześnie możemy działać w setkach spraw na raz! Jednak potrzebujemy pieniędzy, aby dalej to robić. Być może Ty też wkrótce stworzysz własną petycję, a my, zespół Akcji Demokracji, będziemy mogli ją wspierać?

Akcja Demokracja to ruch ludzi działających od 2015 roku na rzecz bardziej sprawiedliwej społecznie Polski, w której szanuje się prawa człowieka, chroni klimat i środowisko, a także umacnia demokrację oraz praworządność.

Dzięki tysiącom wpłat od indywidualnych osób jesteśmy w stanie działać razem skutecznie i niezależnie od władz, partii politycznych czy wielkich korporacji.

Pod tym linkiem dostępne są informacje finansowe (struktura kosztów i przychodów) za lata 2015-2019 wraz linkami do sprawozdań finansowych i merytorycznych Akcji Demokracji. Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: kontakt@naszademokracja.pl

Po wpisania danych na naszej stronie pojawi się oddzielne okno z formularzem PayU, w którym będzie miejsce na wpisanie danych karty. W przypadku płatności kartą, dane karty nie są nigdy przekazywane do Akcji Demokracji, lecz bezpośrednio do zaufanego operatora płatności PayU. Kod CVV jest używany jedynie do zatwierdzenia danej transakcji i nie jest przechowywany, ani zapisywany. Twoje płatności są bezpieczne.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn