Dorzucisz się?

Aktywiści i aktywistki Akcji Demokracji reagują na wydarzenia w naszym otoczeniu, tworzą apele w ważnych dla nas sprawach i dzięki poparciu innych osób wspólnie naciskają na zmiany. Aby mogli to robić w szybki i łatwy sposób na stronie Nasza Demokracja, potrzebne są pieniądze na comiesięczne opłaty. W utrzymaniu platformy pomoże Twoja, nawet drobna, wpłata!

dorzuć się banner

Nasza Demokracja to strona, utworzona przez Akcję Demokrację, byśmy mogli wspólnie zmieniać Polskę. Udostępniamy ją bezpłatnie. Wsparliśmy już ponad 500 osób i organizacji, prowadzących własne kampanie. Potrzebujemy pieniędzy, aby dalej to robić. Być może Ty też wkrótce rozpoczniesz własne działania, a my będziemy mogli je wspierać?

Apele zakładane na portalu Nasza Demokracja już zmieniają rzeczywistość. W ciągu kilku dni zainicjowany przez Agatę apel o wycofanie przez wydawnictwo poradnika "Pasterz serca dziecka" podpisało ponad 15 000 osób. To poradnik, który instruował jak bić i poniżać dzieci (w tym niemowlęta!). Dzięki tak szerokiemu nagłośnieniu sprawy i protestom tysięcy oburzonych osób, wydawnictwo zdecydowało o wycofaniu książki. Wcześniej Pani Emilia, która uciekła z Rosji ze względu na zagrożenie życia, otrzymała wraz z dziećmi, Michałem i Izą, zgodę na pobyt humanitarny i możliwość pozostania w Polsce.

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: kontakt@naszademokracja.pl

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn