Dorzucisz się?

W poniedziałek wraz z przyjaciółmi z innych organizacji społecznych spotkaliśmy się z politykami wszystkich partii demokratycznych opozycji. Przekazałem politykom nasze wspólne oczekiwanie, aby wyjąć praworządność z rozgrywek partyjnych i aby działali w tym temacie razem! Zobacz krótki film podsumowujący spotkanie i wesprzyj powstanie sondażu pokazującego poparcie społeczne dla Porozumienia dla Praworządności!

Chcemy zamówić sondaż, który pokaże, jak ogromne poparcie społeczne wzbudza Porozumienie Dla Praworządności, a władzy - że w tym temacie może tylko przegrać i niech nie waży się go ruszać w momencie spadku notowań. Oczywiście, aby taki sondaż był wiarygodny dla polityków - musi go zrobić renomowany instytut. To jak, wesprzesz nasz sondaż?

Zobacz krótkie nagranie po spotkaniu z politykami i dorzuć się do zamówienia! (włącz dżwięk!)

Pod tym linkiem dostępne są informacje finansowe (struktura kosztów i przychodów) za lata 2015-2019 wraz z linkami do sprawozdań finansowych i merytorycznych Akcji Demokracji.

Sprawozdanie za rok 2020 r. jest na końcowym etapie procedury jego zatwierdzenia. Gdy tylko tak się stanie, opublikujemy je na naszej stronie.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn