Napisz do do posłów i posłanek w sprawie ochrony praw zwierząt!

Adresaci:

Zaapeluj do posłów i posłanek, by głosowali przeciw zniesieniu kontroli społecznej nad eksperymentami na zwierzętach. Szkodliwe zmiany w prawie są teraz konsultowane na sejmowej komisji!

Napisz własną wiadomość do posłów i posłanek lub skorzystaj z gotowej treści maila. Pisz zdecydowane, ale pamiętaj, by używać kulturalnego języka. Obrażanie adresatów i adrestaek zmniejsza szansę na dotarcie do nich Twojej wiadomości. Napisz, że:

  • 👉 nie zgadzasz się z zaproponowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zmianami do ustawy o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych;
  • 👉 uważasz, że proponowane zmiany stanowią zagrożenie dla jawności przeprowadzania eksperymentów i tym samym dobrostanu tysięcy zwierząt;
  • 👉 oraz że kontrola społeczna jest ważnym narzędziem ochrony praw zawierząt

Do treści wiadomości zostanie automatycznie dodana stopka: Z poważaniem, Imię, Nazwisko, Twój e-mail, nie musisz więc ich wpisywać do treści wiadomości.

Daj nam znać, jeśli otrzymasz odpowiedź. Prześlij ją na adres kontakt at akcjademokracja.pl.

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email.

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zrealizowania działań w tej kampanii. Jeżeli nie podasz danych, to nie będziemy mogli zarejestrować Twoich działań na naszej stronie.

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez fundację Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie [Warszawa 00-031 przy ul. Szpitalnej 5/2] w celu przeprowadzenia tej oraz przyszłych kampanii, w tym informowania Cię o planowanych wydarzeniach. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie.

Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora.

W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Aby komunikować się z Tobą i innymi aktywistami, korzystamy z usług firm oferujących hosting, rozsyłanie wiadomości email, sms, lub poprzez inne kanały komunikacji elektronicznej. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla Akcji Demokracji. Korzystamy także z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Korzystamy z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów, na które się zgadzasz poniżej, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

Następny krok - podziel się!

Udostępnij akcję znajomym w mediach społecznościowych lub e-mailem.

Skopiuj i wklej link: https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/1464

lub skorzystaj z wiadomości poniżej:

Cześć,
w Akcji Demokracji, ruchu społecznym, do którego należę, apelujemy do posłów i posłanek, by nie głosowali za zniesieniem kontroli społecznej nad eksperymentami na zwierzętach. Szkodliwe zmiany w prawie są teraz konsultowane na sejmowej komisji! Zachęcam Cię do napisania maila do jej członków i członkiń. Pokażmy im, jże jako społeczeństwo nie zgadzamy się na śmierć i cierpienia zwierząt! Adresy mailowe posłów i posłanek oraz proponowaną treść maila znajdziesz pod tym linkiem:
https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/1464


Pozdrawiam
TWÓJ PODPIS

Dorzucisz się?

Dorzuć się do kolejnych działań Akcji Demokracji w ochronie praw zwierząt!

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od grantodawców wydajemy na: płace dla kilknastoosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn