Napisz do europosłanek i europosłów

Adresaci:

Trzecia fala pandemiii koronawirusa stała się faktem! Dzienna liczba zakażeń mocno przekracza 20 tysięcy przypadków, przed punktami do testowania gromadzą się kolejki, a rząd zawiesza część świadczeń medycznych. Dziś jest jasne, że nie pokonamy koronawirusa, jeśli nie ograniczymy przemieszczania się, a część z nas zostanie w domu. Jednocześnie sytuacja pandemii sprawia, że coraz więcej mieszkanek i mieszkańców Polski i Europy znajduje się w trudnym położeniu ekonomicznym.

Dlatego musimy zacząć działać już teraz. Nadzwyczajne czasy wymagają nadzwyczajnych środków. Dlatego piszemy do Europosłów i Europosłanek ws. ustanowienia kryzysowego dochodu na 2 miesiące. Wypłacanie świadczenia pomoże złagodzić skutki lockdownu i ograniczyć przemieszczanie się.

Wybraliśmy 15 europosłanek i europosłów, którym chcemy przedstawić ten pomysł. Są wśród nich osoby skupione w grupach Lewicy i Zielonych, dla których łagodzenie skutków kryzysu pandemicznego powinno być priorytetem, a także progresywni europosłowie Europejskiej Partii Ludowej, którzy pozytywnie odpowiadali na postulaty, podnoszone przez Akcję Demokrację.

Wyślij maila do europosłów i europosłanek. Możesz dodać coś od siebie.

Daj nam znać, jeśli otrzymasz odpowiedź. Prześlij ją na adres kontakt at akcjademokracja.pl.

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email.

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zrealizowania działań w tej kampanii. Jeżeli nie podasz danych, to nie będziemy mogli zarejestrować Twoich działań na naszej stronie.

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez fundację Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie [Warszawa 00-031 przy ul. Szpitalnej 5/2] w celu przeprowadzenia tej oraz przyszłych kampanii, w tym informowania Cię o planowanych wydarzeniach. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie.

Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora.

W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Aby komunikować się z Tobą i innymi aktywistami, korzystamy z usług firm oferujących hosting, rozsyłanie wiadomości email, sms, lub poprzez inne kanały komunikacji elektronicznej. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla Akcji Demokracji. Korzystamy także z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Korzystamy z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów, na które się zgadzasz poniżej, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

Następny krok - podziel się!

Udostępnij akcję znajomym w mediach społecznościowych lub e-mailem.

Skopiuj i wklej link: http://bit.ly/pacjent2021

Dorzucisz się?

Dorzuć się do działań na rzecz zdrowia publicznego i sprawiedliwości społecznej.

Akcja Demokracja prowadzi działania na rzecz sprawiedliwości społecznej i poprawy systemu ochrony zdrowia w Polsce i Europie. Wspiera też działnia indywidualnych osób, które tworzą własne apele na stronie Nasza Demokracja. Jeśli uważasz, że to, co robimy jest ważne, prosimy Cię o wpłacanie choćby symbolicznych 5 złotych.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od grantodawców wydajemy na: płace dla kilknastoosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Pod tym linkiem dostępne są informacje finansowe (struktura kosztów i przychodów) za lata 2015-2019 wraz z linkami do sprawozdań finansowych i merytorycznych Akcji Demokracji.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn