Dorzucisz się?

Znajomość swoich praw jest najskuteczniejszą bronią przeciwko nadużyciom policji - pobierz broszurę, udostępnij ją, a jeśli idziesz na manifestację, wydrukuj kilka kopii i zabierz ze sobą!

Wydarzenia, jakie rozegrały się w Warszawie w piątek 7.08.2020 r. wyraźnie pokazały, że policja ma skłonność do nadużywania siły i przekraczania uprawnień. Jeśli nie chcemy, by "efekt mrożący" wywołany tym pokazem siły okazał się skuteczny, musimy znać swoje prawa. Podziel się broszurą informacyjną ze swoimi bliższymi i dalszymi znajomymi. W czasie, w którym władza prowadzi cyniczną kampanię nienawiści wobec osób LGBT+, nasz wspólny, obywatelski głos jest szczególnie ważny. Znamy swoje prawa - nie damy się zastraszyć!
Jeśli uważasz, że to, co robimy jest ważne i chcesz wesprzeć nasze kolejne kampanie, prosimy Cię o wpłacanie choćby symbolicznych 5 złotych. Akcja Demokracja utrzymuje się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów. To szczególnie ważne w takich kampaniach, jak ta. Chcemy być odpowiedzialni jedynie przed ludźmi, dla których działamy. Dorzuć się do wspólnej sprawy!

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od grantodawców wydajemy na: płace dla kilkunastoosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn