338 z 500 podpisów

W nadchodzących wyborach kluczowa będzie frekwencja wśród osób popierających nasze wspólne wartości, takie jak: demokracja, praworządność, ochrona klimatu, prawa człowieka, sprawiedliwość społeczna. Dlatego kluczowa jest moblizacja aktywistów i aktywistek Akcji na skalę większą niż zazwyczaj. Zostaw swój numer telefonu, żebyśmy mogli się wzajemnie mobilizować w tak ważnych momentach, jak wybory. Działaj z nami, by przekonywać kolejne osoby!

Podaj numer telefonu - podpowiemy Ci jak przekonać znajomych do głosowania

Wypełnij formularz i zostaw numer telefonu. Skorzystamy z niego wyłącznie w kluczowych momentach, takich jak wybory.

Jeżeli nie widzisz pola do wpisania numeru telefonu, a wyświetla się Twoje imię, KLIKNIJ "TO NIE TY?" i wpisz swoje dane od początku, podając numer telefonu.

Dorzucisz się?

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania mające na celu zwiększenie frekwencji w wyborach parlamentarnych 2019, dorzuć się do akcji RozmawiajMY.

W ramach akcji działamy na rzecz zwiększenia frekwencji wyborczej w wyborach parlamentarnych 2019 i pobudzenia do głosowania jak największej liczby osób, które podzialają wspólne wartości takie jak demokracja, prawa człowieka, ochrona klimatu czy sprawiedliwość społeczna. Planujemy wysłać SMSy do tysięcy aktywistek i aktywistów Akcji Demokracji, zachęcając ich do głosowania oraz zapraszania kolejnych osób, by także głosowały.

Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja utrzymywała się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów. Chcemy być odpowiedzialni jedynie przed ludźmi, dla których działamy. Dorzuć się do wspólnej sprawy!

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od ludzi wydajemy na: płace dla kilkunastoosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn