429 z 1 000 podpisów

Zostaw swój numer telefonu, a będziesz otrzymywać od nas ważne informacje w bieżących, ważnych dla Ciebie, Polski i ruchu Akcji Demokracji sprawach oraz do przekazania dalej.

SMS to najszybszy kanał komunikacji. Pozwala na szybkie reagowanie w krytycznych momentach. Może chodzić o błyskawiczną mobilizację na demonstrację, albo o podanie dalej informacji o krytycznych zmianach, które wprowadzą rządzący, a które mogą nas wszystkich dotknąć i wymagają szybkiej reakcji.

W ruchu Akcji Demokracji nie nadużywamy tego kanału komunikacji. Kontaktujemy się SMSowo w naprawdę istotnych i krytycznych sprawach, w ktorych liczy się szybkość reakcji i dotarcie do jak najszerszej grupy osób mogących na przykład wywrzeć nacisk na decydentach. Nie spodziewaj się więc zbyt częstych SMSów, a raczej rzadkich, ale w najistotniejszych sprawach.

Wypełnij formularz i zostaw numer telefonu. Bądźmy więc w kontakcie!

Jeżeli nie widzisz pola do wpisania numeru telefonu, a wyświetla się Twoje imię, KLIKNIJ "TO NIE TY?" i wpisz swoje dane od początku, podając numer telefonu.

Dorzucisz się?

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania mające na celu zwiększenie frekwencji w wyborach parlamentarnych 2019, dorzuć się do akcji RozmawiajMY.

W ramach akcji działamy na rzecz zwiększenia frekwencji wyborczej w wyborach parlamentarnych 2019 i pobudzenia do głosowania jak największej liczby osób, które podzialają wspólne wartości takie jak demokracja, prawa człowieka, ochrona klimatu czy sprawiedliwość społeczna. Planujemy wysłać SMSy do tysięcy aktywistek i aktywistów Akcji Demokracji, zachęcając ich do głosowania oraz zapraszania kolejnych osób, by także głosowały.

Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja utrzymywała się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów. Chcemy być odpowiedzialni jedynie przed ludźmi, dla których działamy. Dorzuć się do wspólnej sprawy!

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od ludzi wydajemy na: płace dla kilkunastoosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn