Napisz do Sędziów Sądu Najwyższego

Adresaci:

Napisz osobisty list do sędziów Sądu Najwyższego, aby bronili naszych praw i trwali na stanowiskach . Zależy nam, aby jak najwięcej sędziów otrzymało list od Ciebie.

W oknie po lewej stronie (na telefonach komórkowych - na górze strony) zaznaczono czy piszesz do kobiety czy mężczyzny. Wybierz jedną z opcji. My zaadresujemy wiadomość tak, aby każdy sędzia otrzymał przynajmniej jeden list.

Pisz osobiście, najlepiej w tonie oddającym powagę sytuacji. Powiedz sędzi lub sędziemu, że jego/jej decyzja będzie miała kluczowe znaczenie dla przyszłości Polski.

Wiemy, że sędziowie obawiają się politycznych ataków, część z nich może być już nimi zmęczona. Naszą rolą jest dodanie im odwagi, w tych trudnych chwilach, gdy ważą się losy niezależności sądownictwa.

Ważne, aby Twój głos zdążył dotrzeć przed zaplanowanym na początek przyszłego tygodnia Zgromadzeniem Ogólnym sędziów SN. Jeśli napiszesz swój list do czwartku, zespół Akcji wydrukuje go i zaniesie przed tym zebraniem.

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email oraz adres

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zrealizowania działań w tej kampanii. Jeżeli nie podasz danych, to nie będziemy mogli zarejestrować Twoich działań na naszej stronie.

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez fundację Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie [Warszawa 00-515 przy ul. Żurawiej 24a/8] w celu przeprowadzenia tej oraz przyszłych kampanii, w tym informowania Cię o planowanych wydarzeniach. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie.

Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora.

W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Aby komunikować się z Tobą i innymi aktywistami, korzystamy z usług firm oferujących hosting, rozsyłanie wiadomości email, sms, lub poprzez inne kanały komunikacji elektronicznej. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla Akcji Demokracji. Korzystamy także z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Korzystamy z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów, na które się zgadzasz poniżej, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

Następny krok - podziel się!

Kliknij w jeden z przycisków z prawej strony,

aby zachęcić Twoich znajomych do udziału w pisaniu listów.

Dorzucisz się?

Jeśli uważasz, że to co robimy jest ważne i chcesz wesprzeć nasze kolejne kampanie na rzecz ochrony środowiska, prosimy Cię o wpłacanie dowolnej kwoty. Dążymy do tego, żeby Akcja Demokracja utrzymywała się z wpłat indywidualnych osób, ponieważ to pozwala nam zachować niezależność od instytucji, korporacji, rządów. Chcemy być odpowiedzialni jedynie przed ludźmi, dla których działamy. Dorzuć się do wspólnej sprawy!

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn