73 367 z 100 000 podpisów

Adresaci Prezydent RP oraz posłowie, posłanki, senatorowie i senatorki

Żądamy, aby najbliższe wybory samorządowe i parlamentarne zostały przeprowadzone na obecnych zasadach bez istotnych modyfikacji ordynacji wyborczej na ostatnią chwilę. Polki i Polacy mają prawo do prawdziwie demokratycznych wyborów. Nie zmieniajmy zasad w trakcie gry!

Ordynację wyborczą można w konstytucyjnych granicach zmieniać, modyfikować, dostosowywać do nowych danych demograficznych. Zmiany powinny jednak wchodzić w życie nie od najbliższych, ale kolejnych wyborów, aby władza nie zrobiła tego we własnym, partykularnym interesie.

Apel jest wspólną inicjatywą Avaaza i Akcji Demokracji.

Następny krok - podziel się!

Dorzucisz się?Dorzuć się do kampanii na rzecz uczciwych wyborów!

Pod tym linkiem dostępne są informacje finansowe (struktura kosztów i przychodów) za lata 2015-2020 wraz linkami do sprawozdań finansowych i merytorycznych Akcji Demokracji. Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: kontakt@naszademokracja.pl

Po wpisania danych na naszej stronie pojawi się oddzielne okno z formularzem PayU, w którym będzie miejsce na wpisanie danych karty. W przypadku płatności kartą, dane karty nie są nigdy przekazywane do Akcji Demokracji, lecz bezpośrednio do zaufanego operatora płatności PayU. Kod CVV jest używany jedynie do zatwierdzenia danej transakcji i nie jest przechowywany, ani zapisywany. Twoje płatności są bezpieczne.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn