Napisz do Posłanek i Posłów opozycji z Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Adresaci:

Napisz e-mail do posłów i posłanek reprezentujących opozycję w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, by przyszli na posiedzenie i nie dopuściła do festiwalu pogardy, a zamiast tego wykorzystała tę szansę na merytoryczną dyskusję o prawach człowieka.

Wezwij posłów i posłanki opozycji do przyjścia na obrady 18 lipca w środę oraz do merytorycznej dyskusji i pytań podczas wystąpienia Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, zarówno na posiedzeniu Komisji, jak i w dalszych działaniach Sejmu.

Napisz, że zależy Ci na tym, żeby posłowie i posłanki zadawali pytania i odnosili się merytorycznie do dyskusji w sytuacji, kiedy PiS będzie atakował Rzecznika. Przypomnij, że jako Twoi reprezentanci powinni być aktywni w Komisji .

Daj nam znać, jeśli otrzymasz pozytywną odpowiedź!

Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email oraz adres

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zrealizowania działań w tej kampanii. Jeżeli nie podasz danych, to nie będziemy mogli zarejestrować Twoich działań na naszej stronie.

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez fundację Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie [Warszawa 00-515 przy ul. Żurawiej 24a/8] w celu przeprowadzenia tej oraz przyszłych kampanii, w tym informowania Cię o planowanych wydarzeniach. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie.

Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora.

W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Aby komunikować się z Tobą i innymi aktywistami, korzystamy z usług firm oferujących hosting, rozsyłanie wiadomości email, sms, lub poprzez inne kanały komunikacji elektronicznej. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla Akcji Demokracji. Korzystamy także z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Korzystamy z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów, na które się zgadzasz poniżej, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

Dorzucisz się?

Dorzuć się do naszych działań w obronie demokracji i państwa prawa!

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn

Następny krok - podziel się!

Zachęć przyjaciół i znajomych do napisania maili do członków komisji, by stanęli w obronie Adama Bodnara.