Napisz do do posłów i posłanek z wezwaniem do odrzucenia ustaw: zaostrzającej prawo antyaborcyjne i zakazującej edukacji seksualnej!

Adresaci:

Posłowie PiS planują oddawanie najcenniejszych lasów inwestorom za bezcen. Projekt w tej sprawie trafi już jutro na Komisję Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. W konsekwencji bez żadnej społecznej kontroli na terenie lasów będzie mogła powstać każda inwestycja, nawet najbardziej szkodliwa dla ludzi i środowiska! Zaprotestuj już dziś! Wyślij członkom i członkiniom Komisji maila z wyraźnym sprzeciwem wobec tej ustawy. Niech nie myślą, że uda im się ten korupcjogenny projekt przepchnąć w ciszy!

Aby zadziałać skutecznie już teraz, gdy projekt jest dopiero w zalążku, ruch Akcji Demokracji łączy siły z inicjatywą Jaki Będzie Las. Razem powstrzymajmy ten fatalny projekt. NIE dla art. 38e!

Wyślij dziś maila do wszystkich członków i czlonkiń Komisji, niech zobaczą, jak duży jest społeczny sprzeciw! Przygotowaliśmy propozycję treści maila, która pomoże Ci zaapelować do posłów i posłanek o działania sprzeciwiające się przyjęciu szkodliwej nowelizacji. Twój mail, wraz z głosem tysięcy innych osób, to konieczny nacisk, aby posłowie i posłanki widzieli, że patrzymy im na ręce.

Możesz skorzystać z gotowego szablonu lub usunąć proponowany tekst i wpisać własną treść. Kliknij niebieski przycisk "Wyślij maila", by Twoja wiadomość dotarła do posłów i posłanek. Dzięki wiadomości Twojej oraz innych aktywistów i aktywistek posłanki i posłowie wyraźnie usłyszą nasze oczekiwania!

Do treści wiadomości zostanie automatycznie dodana stopka: Z poważaniem, Imię, Nazwisko, Twój e-mail, nie musisz więc ich wpisywać do treści wiadomości.

Daj nam znać, jeśli otrzymasz odpowiedź. Prześlij ją na adres kontakt at akcjademokracja.pl.

Organizatorkami akcji są:

  • Akcja Demokracja
  • Jaki Będzie Las
Wyślij jako To nie Ty? Kliknij

Odbiorcy otrzymają Twoje imię i nazwisko, adres email.

Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do zrealizowania działań w tej kampanii. Jeżeli nie podasz danych, to nie będziemy mogli zarejestrować Twoich działań na naszej stronie.

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez fundację Akcja Demokracja z siedzibą w Warszawie [Warszawa 00-031 przy ul. Szpitalnej 5/2] w celu przeprowadzenia tej oraz przyszłych kampanii, w tym informowania Cię o planowanych wydarzeniach. Dane przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.

Do swoich danych masz dostęp, możesz żądać ich poprawienia, usunięcia, zaprzestania lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz prawo wycofać udzieloną przez Ciebie zgodę na przetwarzanie.

Masz prawo przeniesienia swoich danych do innego administratora.

W przypadku gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane w sposób niewłaściwy, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Aby komunikować się z Tobą i innymi aktywistami, korzystamy z usług firm oferujących hosting, rozsyłanie wiadomości email, sms, lub poprzez inne kanały komunikacji elektronicznej. Aby móc dla nas pracować, mają dostęp do Twoich danych. Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla Akcji Demokracji. Korzystamy także z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Korzystamy z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii – zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Możesz uzyskać od nas kopię Twoich danych przekazywanych do tych państw.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów, na które się zgadzasz poniżej, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.

Następny krok - podziel się!

Udostępnij akcję znajomym w mediach społecznościowych lub e-mailem.

Skopiuj i wklej link: https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/wspolnylas-mailto

lub skorzystaj z wiadomości poniżej:

Cześć,
NIE dla art. 38e! Posłowie PiS planują oddawanie najcenniejszych lasów inwestorom za bezcen. Projekt w tej sprawie trafi już jutro na Komisję Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. W konsekwencji bez żadnej społecznej kontroli na terenie lasów będzie mogła powstać każda inwestycja, nawet najbardziej szkodliwa dla ludzi i środowiska! Zaprotestuj ze mną już dziś!
Możesz, tak jak ja, wysłać w tej sprawie krótką wiadomość do posłów i posłanek. Im więcej takich głosów, tym większa szansa, że parlamentarzyści i parlamentarzystki poczują naszą presję i odrzucą te plany. Niech nie myślą, że uda im się ten korupcjogenny projekt przepchnąć w ciszy! Szablon przykładowej wiadomości znajdziesz na stronie: https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/wspolnylas-mailto/ Pozdrawiam
TWÓJ PODPIS

Dorzucisz się?

Dorzuć się do działań w obronie środowiska i klimatu!

Działamy, by korporacje nie mogły blokować lub spowalniać koniecznych działań klimatycznych. W przeciwieństwie do nich, nie dysponujemy budżetem liczonym w setkach milionów czy miliardach. Nasze działania są możliwe tylko dzięki wsparciu tysięcy aktywistów i aktywistek, takich jak Ty. Dorzuć się, byśmy mogli i mogły wspólnie, skutecznie działać na rzecz klimatu!

Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Pod tym linkiem dostępne są informacje finansowe (struktura kosztów i przychodów) za lata 2015-2019 wraz z linkami do sprawozdań finansowych i merytorycznych Akcji Demokracji.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn