4 301 z 10 000 podpisów

Adresaci Premier RP Mateusz Morawiecki

My wszyscy, korzystający z naszego dobra wspólnego - polskiego systemu ochrony zdrowia, ale też my wszyscy obawiający się o swoje i najbliższych zdrowie i życie w związku z eksplozją epidemii koronawirusa, domagamy się od polityków:

  • zaprzestania szczucia na pracujących z oddaniem i ponad siły pracowników ochrony zdrowia mającej najmniejszy personel w całej Unii Europejskiej,
  • zapewnienia lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i pozostałym grupom będącym na pierwszej linii frontu walki z COVID niezbędnego sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej oraz dostępnych od ręki testów,
  • natychmiastowego dofinansowania systemu ochrony zdrowia - bicie braw nic nie da, jeśli nie zapewnimy medykom możliwości bezpiecznej pracy i godnej płacy przy ratowaniu życia i zdrowia mieszkanek i mieszkańców Polski, ale też w codziennej dostępności ochrony zdrowia nie tylko dla zakażonych koronawirusem.

Następny krok - podziel się!

Czy udostępnisz apel, aby trzykrotnie zwiększyć siłę Twojego głosu w tej sprawie?

Możesz też wysłać e-mail do swoich znajomych, aby poinformować ich o naszej inicjatywie.

Poniżej znajdziesz przykładową treść wiadomości:

Cześć,
Akcja Demokracja, do której należę uruchomiła apel w którym solidaryzujemy się z pracownikami ochrony zdrowia oraz jako pacjenci domagamy się konkretnych działań od rządu!
Zachęcam Cię do dołączenia swojego głosu w tej sprawie. Możesz to zrobić na stronie: https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/999.
Pozdrawiam

Dorzucisz się?
Dziękuję za dołączenie do tysięcy osób, zatroskanych o zdrowie i życie i solidaryzujących się z pracownikami i pracownicami ochrony zdrowia. Dorzuć się do kolejnych działań Akcji Demokracji, dzięki którym możemy szybko i skutecznie działać!

Akcja Demokracja to ruch ludzi walczących wspólnie o bardziej sprawiedliwą społecznie Polskę, gdzie szanuje się prawa człowieka, chroni środowisko i umacnia demokrację. Dzięki Twojej darowiźnie będziemy upewnić się, że nowa osoba na stanowisku RPO będzie również reprezentować te wartości.

Dzięki tysiącom wpłat od indywidualnych osób jesteśmy w stanie budować ruch niezależny i skuteczny.

Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Dowiedz się, jak wydatkujemy nasze środki. Pod linkiem dostępne są informacje za lata 2015-2018. Wyniki finansowe za 2019 rok udostępnimy w najbliższym czasie.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn