2 602 z 5 000 podpisów

OSTATNIE WPISY W KSIĘDZE PODZIĘKOWAŃ

🖋Dziękuję

Dominik 28.03.23 17:34:39rekord

🖋Szanowna i szanowana Pani Rzecznik. Dziękuję za Pani odwagę, upór, wrażliwość , obronę naszych wspólnych wartości. Wierzę, że wysiłek jaki wkładała Pani w pełnienie funkcji Rzecznika jest wzorem dla młodych i wkrótce przyniesie efekty. Jeszcze raz dziękuję.

Danuta 08.03.23 06:57:07rekord

🖋dziękuję

Teresa 21.02.23 23:10:02rekord

🖋Dzięki działalności Pani jako Rzecznika Praw Obywatelskich czułam, że demokracja w państwie polskim jeszcze się broni, jeszcze się tli. Naszą-obywateli polskich rolą jest w nadchodzących wyborach przywrócić proobywatelskie zadania prawie wszystkich instytucji państwowych. Jestem wdzięczna Pani za wspaniałą pracę w bardzo trudnych warunkach politycznych - moja wiara w człowieka trwa! z wielkim szacunkiem - Anna Łaska- Gmaj

Anna 02.02.23 18:04:17rekord

🖋Szanowna Pani, Czy warto działać, gdy efekty niepewne, a krytyka i trudności gwarantowane? Pani postawa pokazuje, ze warto. Dziękuję

Agata 19.01.23 05:25:08rekord

🖋Szanowna Pani, dziękuję za rzetelne i skuteczne działania w sprawach, dotyczących praw i godności człowieka. Emanuje Pani prawością i cywilną odwagą, co jest imponujące i inspirujące, tym bardziej że łączy się z dogłębną znajomością prawa. Szkoda, że Biuro RPO przestaje działać w dotychczasowym kształcie, ale jestem przekonana, że Pani aktywność będzie trwać dalej. Życzę Pani wielu lat owocnej pracy! Maria

Maria 19.01.23 01:42:55rekord

🖋Szanowna Pani Rzecznik, serdeczne podziękowania za obronę podstawowych wartości, za odwagę, rzetelność i wierność zasadom. Jest Pani WIELKA!

Agnieszka 17.01.23 17:10:05rekord

🖋Pani Doktor, serdeczne podziękowania za odwagę i rzetelne, pełne poświęcenia pełnienie obowiązków.

Jacek 15.01.23 21:54:23rekord

🖋Wielce Szanowna Pani Doktor, Jestem osobą wiekową. W mojej pracy zawodowej miałam do czynienia z cudzoziemcami. Przyszło mi nieraz wstydzić się za Polskę. Ale tak wstydzić się jak teraz za to, co dzieje się na granicy białoruskiej, nigdy mi się nie zdarzyło. Dlatego tak bardzo jestem Pani wdzięczna za tyle wysiłku, który Pani włożyła dla ratowania honoru naszego kraju. Bardzo mnie boli, że rządzącej ekipie udało się zniszczyć także tak dobrze funkcjonujące Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Życzę Pani Doktor dużo zdrowia. Wiesława Teresa Jakubowska

\wiesława Teresa 12.01.23 14:37:40rekord

🖋Serdeczne podziękowania za odwagę i rzetelne, pełne poświęcenia pełnienie obowiązków.

Wojciech 12.01.23 14:11:59rekord

Więcej słów wsparcia
Następny krok - podziel się!

Dziękujemy! A teraz zachęć znajomych do wysłania podziękowań dla dr Hanny Machińskiej, które znajdą się w księdze.

Czy Twoi znajomi i rodzina wiedzą o tej akcji? Udostępnij apel i zaproś ich, by przyłączyli się do naszego ruchu.

Możesz też wysłać e-mail do swoich znajomych, aby poinformować ich o naszej inicjatywie.

Poniżej znajdziesz przykładową treść wiadomości:

Cześć,
właśnie napisałam/em słowa podziękowania dla odchodzącej ze stanowiska dr Hanny Machińskiej, zastępczyni rzecznika praw obywatelskich.
Zachęcam Cię do włączenia się do tej akcji! Twoje słowa doręczymy bezpośrednio do Pani doktor w eleganckiej księdze a Ty otrzymasz pamiątkową wersję elektroniczną.. Księgę znajdziesz na stronie: https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/machinska-ksiegapodziekowan.
Pozdrawiam,
TWOJE IMIĘ

Dorzucisz się?Akcja Demokracja to ruch ludzi walczących wspólnie o bardziej sprawiedliwą społecznie Polskę, gdzie szanuje się prawa człowieka, chroni środowisko i umacnia demokrację. Dzięki Twojej darowiźnie będziemy w stanie wspólnie sprzeciwiać się niszczeniu praworządności!

Dzięki tysiącom wpłat od indywidualnych osób jesteśmy w stanie budować ruch niezależny i skuteczny.

Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Dowiedz się, jak wydatkujemy nasze środki. Pod linkiem dostępne są informacje za lata 2015-2021.

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn