Dorzucisz się?

fot. Przemysław Stefaniak spod MEiN

Na co zbieramy?

Ogólnopolska kampania billboardowa

Postawimy billboardy dodające otuchy uczniom i uczennicom, studentom i studentkom, kadrze pedagogicznej zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych ośrodkach. Do ich przygotowania zaprosimy uznanych grafików i artystów. Chcemy, aby mówiła o nich cała Polska. Nasza kampania nie ominie też KUL-u (Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego), macierzystej uczelni Czarnka. Robocze hasło kampanii, to “Nie damy się Czarnkowi”, uzupełnione o nazwę uczelni (np. UW, UJ, SGH, UAM), miejscowość (Poznań, Siemiatycze czy Jelenia Góra itd.) lub grupę, której dotyka jego działalność (osoby LGBT+, ateiści, uczniowie, studentki itd.). Jeśli chcesz dorzucić się do kampanii, możesz to zrobić tutaj.

Wiralna kampania w sieci

Drugim elementem naszych działań będzie wiralna kampania w internecie. Chcemy przygotować aplikację i stronę www dostępną na telefonach komórkowych i komputerach, za pomocą której moglibyśmy nawzajem dodawać sobie otuchy. Np. wpisując imię swojego kolegi lub koleżanki (Piotrek, Ania…) lub grupy rówieśniczej (przyjaciele z IV LO, studentki pedagogiki…) powstawałaby grafika z napisem np. “Piotrek, nie damy się Czarnkowi”. Można byłoby ją łatwo udostępnić w sieci, wydrukować czy rozlepić.

Nasze wydatki utrzymujemy na niskim poziomie. Pieniądze, które otrzymujemy od grantodawców wydajemy na: płace dla kilkuosobowego zespołu, niewielkie koszty biurowe, utrzymanie infrastruktury technologicznej potrzebnej do prowadzenia akcji oraz na działania związane z prowadzeniem kampanii. Na koniec każdego roku podajemy do publicznej wiadomości nasze wydatki. Przejrzystość finansowa jest dla nas bardzo ważna.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wpłacić pieniądze, przyjmujemy darowizny poprzez bezpieczną platformę do płatności PayU. Pamiętaj, żadna kwota nie jest za mała.

Zebraliśmy 45 239,2zł z 75 000zł

Wpłacam 0 miesięcznie

Secure lock symbol

Twoja wpłata to

Jednorazowo Miesięcznie

Kwota

300zł
Dziękujemy za Twoją darowiznę. Prosimy czekać, następuje proces weryfikacji Twoich danych.

Inne sposoby na dokonanie wpłaty:


Zobacz regulamin darowizn

Następny krok - podziel się!

Czy Twoi znajomi i rodzina wiedzą o tej akcji? Udostępnij apel i zaproś ich, by przyłączyli się do naszego ruchu.

Możesz też wysłać e-mail do swoich znajomych, aby poinformować ich o naszej inicjatywie.

Poniżej znajdziesz przykładową treść wiadomości:

Cześć,

Posłanka Pawłowicz wykorzystała tragedię chłopca do zaatakowania innych dzieci określając ich zachowanie „patologią”. Takie wypowiedzi mogą stać się zachętą do dalszych prześladowań, a w konsekwencji doprowadzić do cierpienia, a nawet samobójczej śmierci kolejnego dziecka! Podpisz apel i zażądaj medialnego bojkotu Pawłowicz! Kliknij, aby podpisać.

Pozdrawiam,